Nasze usługi

Co możemy zaoferować?

Współpraca z nami jest prosta!
Ty dostarczasz towar, my zajmiemy się resztą.

Jesteśmy Twoim wsparciem w usługach logistycznych. Zajmujemy się magazynowaniem towaru, kompletacją zamówień oraz ich wysyłką przez najbardziej uznane firmy kurierskie. Dbamy o to, aby twój towar dotarł do klientów szybko, w idealnie dobranej formie gwarantującej jakość, a to wszystko przy największej optymalizacji kosztów dla Ciebie.

Zadaj nam pytanie

Gotowe integracje

Integracja sklepu z magazynem Makana.

Fulfillment

Zapakujemy Twój sukces!

Nasze usługi wykraczają poza standardową logistykę dla sklepów internetowych. Włączamy się w tworzenie najlepszego wrażenia dla Twoich klientów. Kierując się naszym motto „realizacja i wysyłka zamówienia to rzeczywisty kontakt z klientem, wszystko wcześniej to jedynie obietnica jego spełnienia” staramy się naszą usługą tworzyć dodatkową korzyść dla klienta. Szybka i sprawna wysyłka oraz indywidualne pakowanie to obowiązkowy element sukcesu Twojego e-sklepu.

Pomagamy dopasowywać pomysły z zakresu pakowania i wysyłki, dobierać odpowiednie materiały i tym sposobem budować ostateczne wrażenie dla odbiorcy.

Zobacz, krok po kroku, jak wygląda współpraca z Nami.

Kurierzy

Szeroki wybór firm i usług kurierskich.

Konfekcjonowanie

Skup się na rozwoju swojego biznesu

Dbamy o to aby twoje produkty robiły efekt WOW! Świadczymy usługi metkowania, przepakowywania, tworzenia zestawów, dodajemy materiały reklamowe pomagając w tworzeniu wyjątkowych produktów. Opowiedz nam jakiej usługi potrzebujesz!

Zajmujemy się również pakowaniem boxów firmowych, przygotowywaniem przesyłek świątecznych dla pracowników i Twoich klientów. Oferujemy wysyłkę przygotowanych paczek do Twojej siedziby lub bezpośrednio do adresatów.

Sprzedajesz produkty cyfrowe, ale chcesz przygotować jednorazową wysyłkę giftów lub innych materiałów dla klientów? Dla nas to proste! Właśnie znalazłeś godnego zaufania operatora logistycznego.

Nasze doświadczenie w pakowaniu i wysyłkach zapewni Ci sprawną realizację i efekt na którym Ci zależy. Razem możemy wiele!

Zaufali nam